Zarząd PILGRIM w Polsce

prezydent PILGRIM

dr Dariusz Grzybek

Rektor Wyższej Szkoły Uni-Terra

dariusz.grzybek@wsuniterra.pl

 

mgr Marta Lausch-Chudy

 

Z pokorą odnosić się do tego, co już się wydarzyło; szanować świat i ludzi, w którym i z którymi teraz żyjemy; z rozwagą budować przyszłość, w której będą żyć nasze dzieci - to drogowskazy, które daje nam PILGRIM.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii "Poznań" w Poznaniu

mlchudy@gmail.com

 

 

 

Projekty PILGRIM są doświadczeniem różnego rodzaju spotkań i relacji doświadczaniem Epifanii Twarzy. Spotykany Twarzą- w-twarz nie przynosi mi odpowiedzi na moje pytania, on dopiero uczy mnie pytać o świat...

dr Beata Zamorska

Wyższa Szkoła Uni-Terra

zamorskabeata@gmail.com

 

 

 

Człowiekiem się rodzę i człowiekiem się staję.

Pilgrim rozwija człowieczeństwo.

 

dr Przemysław Gąsiorek

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

przemek.gasiorek@gmail.com

Ambasadorzy PILGRIM

Ambasador PILGRIM to osoba opiekująca sie nowymi instytucjami przystępującymi do PILGRIM. Informuje ona o wszelkich sprawach związanych z przeprowadzeniem projektów i przystąpieniem do grona PIGRIM.

Ambasadorzy wspólnie oceniają też jakość projektów zgłaszanych przez instytucje.

 

Lista ambasadorów

Odpowiedzialni za poszczególne regiony.

Katarzyna Lausch - Poznań

kat.lausch@gmail.com 

dr Justyna Leszka - Poznań

jleszka@wp.pl

mgr Magdalena Rekuć - Poznań

rekuc.m@gmail.com

Anna Śliwiak - Poznań

nimphalis91@gmail.com

Piotr Leśniewski - Poznań

antyateist@gmail.com

mgr Małgorzata Bugajewska - Śrem

gosiabug@gmail.com

Katechetka, koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu

 

mgr Piotr Dogondke – Śrem

piotr.dogondke@kcek.pl

Historyk, nauczyciel, dziennikarz

mgr Joanna Narożnik - Radom

odpowiedzialna za region Polski centralno-wschodniej

Nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

asia.naroznik@interia.pl

Katarzyna Filipiak – Oborniki

 

Odpowiedzialni w Austrii:

Dr Johann Hisch - założyciel oraz dyrektor ruchu PILGRIM: hisch@pilgrim.at

Kliknij: Zarząd PILGRIM w Austrii

Dr Piotr Kubiak - koordynator PILGRIM w Polsce: kubiak@pilgrim.at